Biżuteria na zamówienie

Mims Studio to nie jest zwykły sklep - u mnie liczy się indywidualne podejście do każdego z Was!

 

Kamienie naturalne mają to do siebie, że każdy jest wyjątkowy i na swój sposób unikalny. Dlatego ciężko o dwa egzemplarze identycznych kolczyków, naszyjników czy pierścionków. Ale to co dla sieci jubilerskich jest wadą, dla mnie jest zaletą. Każdy egzemplarz jest inny i niepowtarzalny - dlatego tak ważna jest dla mnie współpraca z kupującym - to niekiedy długie godziny rozmów, analiz, ustaleń, wyszukania konkretnych okazów kamieni szlachetnych, dopasowania kształtu, rozmiaru, wykończenia, materiału.. to czasochłonny, ale jakże satysfakcjonujący proces. Dlatego zachęcam wszystkich do napisania, skontaktowania się - nawet jeśli potrzeby są niesprecyzowane, razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Więcej o moich metodach - na blogu - https://mimsstudio.pl/bizuteria_na_zamowienie

 

A poniżej, najnowsze kamienie na cudowne pierścionki, naszyjniki lub kolczyki na specjalne zamówienie ❤️❤️❤️

Raczej nie muszę Wam mówić, że każdy to pojedynczy egzemplarz i jak
ktoś go wybierze to takiego samego nie będzie. I to jest super :)

Szukając kamienia możesz wybrać z tych w zakładce pierścionki lub z poniższego zdjęcia - jeżeli któryś Ci się spodoba napisz do mnie na kontakt@mimsstudio.pl, zrobię wycenę dla srebra i złota, dodatkowe zdjęcia oraz porozmawiamy o modelach pierścionka pasujących do wybranego kamienia :)

 

Możesz wybierać spośród szafirów w różnych odcieniach i szlifach. Obok mienią się tanzanity, ametysty, spinele i diament sól i pieprz:

 

Największy wybór jest z turmalinów, które występują we wszystkich kolorach tęczy! A czasem i w jednym okazie znajdziesz kilka odcieni :)

 

Są też kwarce różowe (fasetowane i w kaboszonie), akwamaryny, morganit, cytryn, topazy, szmaragdy, lapis lazuli, tsavoryt, rubin i kyanit. Obok na zdjęciu znajdziesz onyksy, spinele, czarne diamenty, agaty dendrytowe, kwarce dymne i mnóstwo granatów.

 

Teraz kolej na magiczne kwarce truskawkowe, kwarce różane z diopsydem, kwarc z ribeckitem, kwarc z indygolitem, kwarce z turmalinem i kamień słoneczny. Na kolejnym zdjęciu labradoryty i kamienie księżycowe.

 

Kupryty, turkusy, szmaragdy, tanzanit, rubiny, ametysty, koral, fluoryt i opal. Obok różnorodne, wielobarwne turmaliny arbuzowe.

 

i drobinki, które można umieścić obok głównego kamienia lub w grubszej obrączce lub jako maleńki pierścionek (turmalin, kamień księżycowy, tanzanit, granat, kyanit, biały szafir, diament szampański, tsavoryt, czarny diament, lawendowy szafir, spinel)

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl